Analiza biznesowa i analiza systemowa

Biznesowe spojrzenie i szeroka znajomość IT

Właściwe zdefiniowanie potrzeb biznesowych na etapie analizy przedwdrożeniowej pozytywnie wpływa na wynik prac świadczonych w ramach projektowania i implementacji.

Łączymy specjalistów z dwóch światów: biznesu i IT. Nasi konsultanci posiadają praktyczne, wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu analiz biznesowych i systemowych w różnych obszarach i w wielu sektorach. Są aktywnymi uczestnikami etapu definiowania i zbierania wymagań przekładając język biznesowy na język techniczny. Wykorzystujemy wypracowane standardy przeprowadzania analizy wdrożeniowej wspierane gotowymi szablonami dokumentów. Szeroka znajomość IT oraz niezależność od dostawców rozwiązań informatycznych daje nam swobodę wyboru technologii.

Wspieramy Klientów we wdrożeniu kompletnych rozwiązań informatycznych wspomagających funkcjonowanie procesów biznesowych jak również szeroko rozumianej integracji systemów. Nasi Kierownicy Projektów posiadają praktyczne, międzynarodowe kwalifikacje potwierdzone wieloletnim doświadczeniem, dlatego pewnie i bezpiecznie przeprowadzamy naszych Klientów przez wszystkie etapy realizowanych projektów o różnej skali.

W ramach analizy biznesowej i systemowej oferujemy:

22

Analiza Biznesowa i Analiza Systemowa:

  • Konsultacje biznesowe dotyczące potrzeb strategicznych – cele analizy
  • Przeprowadzenie analizy biznesowej i analizy systemowej
  • Analiza stanu obecnego (AS-IS)
  • Analiza stanu planowanego (TO-BE)
  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych z wykorzystaniem języka BPMN
  • Przygotowanie merytorycznej części RFI oraz RFP
  • Opracowanie dokumentacji końcowej wraz z rekomendacjami

Chcesz wiedzieć więcej?
Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą.